Що таке “Коворкінг”? Це офіс для ITішників. Дякуємо, що прочитали статтю!
 
Насправді все трішки глибше та цікавіше. Коворкінг це не просто офіс куди Ви можете прийти, щоб попрацювати. Суть цього явища полягає в комфортному просторі, де ви маєте змогу робити роботу, спілкуватись з людьми, обмінюватись ідеями та урізноманітнювати робочий процес. Через півтори хвилини Ви зрозумієте чому за останні декілька років ця модель організації роботи стала шалено популярною.
 
Взагалі, концепцію спільного робочого простору важко назвати новаторською. Перші коворкінги з’явились ще в часи Неоліту, коли люди усвідомили, що робити щось разом ефективніше та швидше, ніж самотужки. Але творцем коворкінгу, у тому форматі, в якому ми знаємо його сьогодні, вважається американець Бред Нойберг. У 2005 році, будучи програмістом, йому дуже не хотілось поринати в офісну рутину. Але й бажання ходити на роботу в сусідню кімнату також не було. Тоді Бред вирішив поєднати домашній комфорт, офісну ефективність та радість від спілкування з собі подібними. Так з’явився коворкінг.
 
На перший погляд, все просто – Ви приходите в місце де у вас є індивідуальне робоче місце, доступ до окремої кімнати, де ви можете поговорити, послухати, може навіть щось показати, обладнана кухня, безкоштовні напої, снеки. Вам не потрібно переживати за інтернет та електроенергію.
В той самий час, Вас нічого не відволікає, Ви налаштовуєте свій робочий процес та спокійно втілюєте ідеї в життя.
Ось що таке коворкінг.
 
Його популярність можна пояснити декількома факторами.
По-перше, коворкінг це розумне фінансове рішення. За досить невисоку вартість Ви отримуєте повний спектр офісних послуг, а також багато приємних бонусів на додачу.
 По-друге, коворкінг-простір це нові контакти та співпраця з іншими фахівцями. Такий собі LinkedIn, але офлайн.
По-третє, невимушена атмосфера сприяє творчому підходу до робочого процесу.
Коворкінг також має позитивний вплив на здоров’я та емоційний стан, допомагаючи зберігати баланс між роботою та особистим життям.
 
Коворкінг це чудове рішення якщо Ви прагнете комфортних умов праці, доступного робочого простору та приємної атмосфери. Залиште дім для себе, сім’ї та котика. Працюйте не відволікаючись та не напрягаючись. Життя того варте!